Vyhledávání


Kontakt

Fcb2011

E-mail: borcibalona@email.cz

Kumpáni

07.11.2011 14:18

FC Borcibalona vs. Kumpáni 3:4

mikulova 19:30 4.11.2011

Druhá prohra v sezóně !!! Kde byla chyba !!!

Počet 11 lidí na střídačce zraněný Quattro. Začátek zápasu a hned na začátku nás Kumpáni zatlačili a makali a bojovali v 6 lidech.

Opravdu nechápu že nejsme schopni hned od začátku do toho zápasu vletět a jezdit když máme dostatečný počet lidí na střídání.

První půle byla pánové tragická z naší strany soupeř nás prostě drtil a hrál jednoduchý kombinační fotbal v pohybu naše hra dozadu strašná obsazování hráčů tragické. Druhá půle byla lepší, ale nestačilo to zápas nerozhodneme v posledních deseti minutách kdy nám asi došlo že fotbal taky umíme. Dle mého názoru Honzík musí být v zadu je to jeden z našich nej beků klidně při standartkách ať jde na hlavu či na střelu, ale jinak ho vidím jasně vzadu 4 góly obdržet je hodně. Přebírání a obsazování měli by jsme potrénovat protože na tom jsme sakra hořeli. Další věc : Fořťák na beku totální úlet nelze a další věc: Lahvy je kápo jednou jsme ho vybrali a když někomu něco chce vysvětlit nebo poradit nebo dokonce seřvat má na to právo!!!!!  Bude poslouchat a né odporovat. Jediné co chci vyzvednout je dobrá hra Horise bojoval dal góly. každý ať jsi srovná v hlavě sám co udělal špatně a jedno heslo : Když něco dělám tak pořádně a tak by měl být přístup v zápase. Každopádně si nebudem mazat med kolem huby soupeř nás přehrál hrál hezký rychlý fotbal a zasloženě vyhrál.