2.KOLO nás čeká Slamník v PO 5.9.2011 v 18:15 na hřišti Hanspaulka

Slamník I.USP vs. Borcibalona FC (1:1) 1:4

sestava: Lapač 7, Mára 10, Dvořka 7, Čmejlis 8, Medvěd 6, Lahvy 8, Quattro 9, Kokó 7, Horis 6, Michal- nehodnocen.

3x Mára, Lahvy

Medvěd

Report k utkání:

čekalo nás druhé kolo a přáli jsme si naplno bodovat. Začátek zápasu a hned v plnou parou vpřed všichni začali makat a napadat branku soupeře. soupeř jen nakopával a hrál na brejky. Měli jsme tak šest gólovek, ale gól se nám nepodařilo vstřelit. a tak z jednoho výkopu soupeř skóruje po Méďově chybičce kdy si nechal obtočit hráče a ten vystřelil a dal gól. A to bylo od soupeře vše co se gólů týče pak už jen pár střel vedle nespočet faulů. Na fauly určitě vyhráli, ale Slamáci hraje se na góly. Pak konečně přišlo srovnání od Máry 1:1 Tak nějak dopadla půle.

Druhé dějství už v režii Borcůbalona. Spousta krásných akcí, Nováček v našich řadách Čmejlis a sniper Quattro motali hlavu soupeřům a připravili další dva góly pro Máru a ten završil Hattrick a čistý. Rázem je to 1:3. No a nejlepší nakonec něco málo před koncem asi cca 5 minut se trefuje luxusně náš kápo Lahy kdy dostává přihrávku na zadní tyč a zavěšuje pod klacek se slovy : (kdybych se nedržel té tyče tak by to šlo nad :D ) 1:4 Zápas už jsme si pohlídali a další body se nám připisují do tabulky. Všem děkuji za výkony na hřišti a těším se na další kolo.