Sklenářka FC

10.06.2011 19:30

Pá 10.6.2011 19:30 MIKU2

Little Eden FC vs. Sklenářka FC (0:0) 2:1

sestava:Lapač-8.5,Růža-7,Honzík-7,Koko-6,Quattro-9.5,Lahvy-7,Horis-5.5,Medvěd-nehodnocen odehrné 4.minuty

Report k utkání: Quattro vystřílel 2 body pro Little Eden.

Tento zápas byl jeden z klíčových o setrvání ve 3.lize. První půle byla oťukávání na obě strany i když Little Eden měl hned ze začátku tři slibné šance, ale gól z toho nepadl a tak se bojovalo o první gól zápasu. Po 30.minutách kdy gól nepadl se odchází do šaten za nerozhodného stavu 0:0.

Druhá část zápasu přece jen už nějaký ten gól přinesl. První se prostadil Quattro střelou k tyči a vedeme 1:0. Potom se omyvala stále ta samá píseň kdy něco zlikvidoval Lapač v bráně potom další náš problém v neproměnování šancí z přečíslení 4 na 2 atd. Pak přišel prunik Růži, ale ten nastřeluje jen tyč a ven z brány. Skvěle hráli Růža s Honzíkem v obraně a nepoštěli soupeře skoro k ničemu. Druhý gól na sebe vzal opět Quattro kdy se dostal do brejku a v cestě mu stál jen golman hostí s kterým si Quattro poradil 2:0. Zbývalo asi 4 minuty do konce a laxní přístup k rozehrávce Horise, Lapač přichází o čisté konto a soupeř snižuje na 2:1. Zbytek zápasu už jsme pohlídali a připsali jsi dva velice důležité body k záchraně 3.ligy. Všem chci poděkovat za odvedené výkony na hřišti a Horisovi aby laxnost nechal do příštího zápasu na gauči :)