Semifinále Ligového poháru - soupeřem Vojenské Lesy

08.11.2011 08:36

FC Borcibalona vs. Vojenské Lesy 1:2 (3:4)

Kdy:9.11.2011 kde: Mikulova 2 v kolik 19:30

Góly: 2x Lahvy, Růža

Vyřazení v semifinále přesto končíme díky skóre na 3.místě v Ligovém poháru 2011

Dobře jsme věděli s kým máme tu čest, ale nezalekli jsme se a je vidět že i s 1.ligou dokážeme držet krok tým lesů posílen i o hráče 2.ligy a kapitána týmu FC Vysočina Jihlava Filipa Dorta který nám dělal trošku problémy , ale i tak se pohlídat dal. Začali jsme bránit od vlasní půle a Lesy nás začali tlačit ,ale gól zatím nedali. Pak přišla naše chvíle kdy zahráváme roh a nacvičený signál vyhází na jedničku šrek zahrává medvěd blokuje lahvy chladnokrevně zakončuje vedeme 1:0. Nějaké šance si vytváříme dál ale i Lesy zvyšují obrátky. Nejprve srovnávají a ze standartky nepokrýváme Barta u zadní tyče a ten uklízí znovu a najednou Lesy vedou 1:2 Plno šancí ještě zlikvidoval náš golman Lapač který chytal na jedničku. Tak skončila i půle.

Do ruhého poločasu jsme si řekli že se to hrát dá a že musíme přidat ještě nějaký ten gól opět začali lépe Lesy kdy pr¨řidávají další branu a vedou už 1:3 Borci zbraně nesložili a Růža snižuje na 2:3. Lesy měli spoustu šancí ale Lapač kryl co se dalo nebo se to podařilo obraně. Skvěle makal Slavík (nególa) a motal Lesům hlavu. Pak přišel trest kdy Horis ztratil balón u autu a dvojice Bart a Dort 2 na 1 vyškolili a zvyšují náskok na 2:4 V tomto zápase předvedl velkou parádu alá Barca Horis kdy si dovolil přehodit obránce Lesů z poza hlavu a ještě zakončit ale jeho střela bohužel končí nad kdyby to dal tak je to nejhezčí gól vy historii Hanspaulky. Asi 3 minuty do konce a Lahvy snižuje na 3:4 Pak tu bylo ještě jedna šance Slavíka a pak už rozhodčí ukončuje tento duel. Všem chci poděkovat za výkon a musím řict že jsme se rozloučili s tímto ročníkem poháru se ctí a hrdostí. Díky týme je vidět že máme na to hrát ještě výš než je 3.liga.