Vyhledávání


Kontakt

Fcb2011

E-mail: borcibalona@email.cz

PVP 2012 Havlovice FC Borcibalona se stali vícemistrem !

27.07.2012 13:41

Pohár vítězů pohárů městských lig v malé kopané

Video Report

Fotky z PVP 2012

 

 

Everlast Příbram veze z Havlovic titul pro nejlepší republikový klub

AC EVERLAST PŘÍBRAM. Vítěz 7. ročníku Poháru vítězů pohárů v malé kopané, který se konal o víkendu v Havlovicích.

AC EVERLAST PŘÍBRAM. Vítěz 7. ročníku Poháru vítězů pohárů v malé kopané, který se konal o víkendu v Havlovicích. Autor: Archiv pořadatelů

včera 13:25

Havlovice - Podruhé v historii byl v místním sportovním areálu uspořádán Pohár vítězů pohárů městských lig v malé kopané. Havlovický svaz MK přivítal o víkendu dvacet týmů z celé České republiky, které byly rozděleny do čtyř základních skupin.

 

Domácí ligu, která se hraje na Trutnovsku a částečně na Náchodsku, zastupovaly tři týmy. Mezi postupujícími ze sobotní kvalifikace byl také českoskalický Ležák, jenž po zvládnutí semifinálové skupiny doputoval až do čtvrtfinále. Po prohře s pozdějšími držiteli stříbra se umístil na konečném pátém místě. Vydařené klání „domácích" podtrhl titulem pro nejlepšího hráče turnaje Ondřej Havrda.

Do závěrečných semifinálových bojů nakonec postoupili dva zástupci z pražské soutěže a stejný počet týmů z Příbramska.

Zřejmě nejpohledněji hrající VFK A je to! překvapivě skončil na kopačkách pražského týmu Borcibalona a zbyl na něho zápas o třetí místo. Ve druhém semifinále porazil Everlast Příbram vítěze z roku 2007 Deko Praha.

Deko pak nezvládlo ani duel o bronz, kde neuspělo s fanoušky nejoblíbenějším VFK.

Prezident Asociace malého fotbalu České republiky Filip Juda, starosta obce Havlovice Pavel Dvořáček a další po závěrečném finále předali cenu za celkové vítězství příbramskému celku Everalast. Premiérový vítěz celostátní soutěže závěrečný zápas turnaje vyhrál v poměru 3:1.

Závěrečné boje

SEMIFINÁLE

FC Borcibalona Praha - VFK A je to! Příbram 1:0

AC Everlast Příbram - Deko Praha 2:0

O 3. MÍSTO

VFK A je to! - Deko 3:2

FINÁLE

Everlast - Borcibalona 3:1