Pá 24.6.2011 19:30 MIKU1

Horst 1.FC vs. Little Eden FC (1:2) 2:6

sestava: Lapač 8, Medved 8, Lahvy 7, Koko 6.5, Dvořka 6, Honzík 7, Růža 7, Michal 7.5, Horis 7, Quattro 10,

Report k utkání:

Poslední zápas sezóny jaro 2011 dopadl skvěle i když ze začátku to nevypadalo hned v prvních minutách zápasu jsme dostali rychlí gól 1:0 ale za nedlouho srovnal nejlepší střelec pro tuto sezónu Quattro 1:1 a do první půle ještě přidal další trefu a rázem vedeme 1:2. První půle oťukávání některé pasáže dobré jiné horší. Soupeř se snažil vykopávat dlouhé balóny k naší bráně. To jsme ale celkem dobře hlídali a nepouštěli jsme soupeře do nějakého stálého tlaku. První půli jsme tedy vyhráli 1:2.

Druhá část byla z naší strany mnohem lepší jak na góly tak hrou, ale bohužel né od začátku. Kde z nákopu si nepohlídal svého protivníka dědek Růža a soupeř srovnal stav zápasu na 2:2. Pak už přišli naše chvíle a Quattro který hrál skvěle opět přidává střelou z daleka a vedeme 2:3 a završil tím čistokrevný Hattrick. Další góly jsme přidávali už celkem rychle a už jsi bohužel nevybavuji jak šli zasebou, ale střelce si pamatuji : Růža, Horis, a Michal Paulín a rázem zápas u konce s výsledkem 2:6 pro Little Eden FC A ještě musím zmínit Horisovu potičku který šel do souboje před soupeřovou brankou a protihráč to nějak neunesl že do něj čávo vletěl a chtěl jsi něco vysvětlovat a nečekaně Robocop Zlaťák se tomu nebránil :D a šel si strčit do soupeře což nemá moc ve zvyku. Pánové děkuji Vám všem za dá se řict vydařenou sezónu. Jen škoda toho že mít o jeden zápas víc vyhranej tak jsme postupovali do 2.ligy ale na druhou stranu jsme si takový cíl před sezónou nekladli jako prioritu. A těším se na další ročník hanspaulské ligy a na pokračování Ligového poháru a snad se nám příští sezóna vydaří a třeba se podíváme taky do té 2.ligy.