Vyhledávání


Kontakt

Fcb2011

E-mail: borcibalona@email.cz

Ferri FC

19.08.2011 14:18

 1. KOLO: Sehrajeme  v pátek 2.9.2011 v 20:15 na hřišti Pražačka 2 a soupeřem bude Ferri FC.

 

Borcibalona FC vs. FC Ferri (1:2) 3:2

sestava: Lapač 7,Růža 7,Méďa 7,Mára 8,Paulas 8,Michal 7,Horis 7,Fořťák7,Quattro 9,Kokó 7,Lahvy 7.

Mára, 2x Quattro

Report k utkání:

První zápas sezóny a hned na začátek velký test pro Borce čekal na nás tým Ferri a to v hojném počtu.Zápas začal a náš tým setak nějak rozkoukával co se děje a chyběl nám pohyb i když tam nějaké ty akce byli trefili jsme dvě břevna a jednu tyč. To soupeř Ferri na tom byl lépe stracený míč na středu hřiště a Ferri jde do vedení 0:1. Pak trefujeme hned první břevno a pravidlo nedáš dostaneš přišlo, kdy jsme špatně rozebrali roh a útočník co měl pomoct dozadu někde zaspal dostáváme na 0:2. FC Ferri byl opravdu dobrý soupeř, ale začali jsme více jezdit po place skvěle se doplňovat pomáhat si jako správný tým a nová posila Mára do půle snižuje na 1:2 myslím že Márovi nahrál Lahvy, Tak skončila i půle a měli jsme dalších 30 minut máknout a vyhrát.

Jestli první půle byla z naší strany dobrá tak druhá byla Luxusní. V prvním dějství byli asi lepší hráči Ferri ,ale ve druhé rozhodně my. Hned jsme do toho vlétli a náš střelec Quattro propálil golmana a srovnal 2:2. Ferri ještě taky hrozili hlavně ze standartek tam nás ale podržel Lapač. Pak tu byl ten krásný obrat kdy se trefil opět Quattro a vedeme 3:2. Chylilo se ke konci a nějaké šance byli na obou stranách goly už ale nepadaly a tak Borcibalóna vybojovali moc cenné body proti kvalitnímu týmu FC Ferri.

Komentář od týmu Ferri:

Začátek utkání byl bez šancí.Poté si soupeř vypracoval střelu ze strany a nebezpečnou střelu s dorážkou,kterou Tvaroh likviduje..My měli zase přímák a dobře zahraný roh.Za chvíli byl faulovaný Strny,ale rozhodčí jen o něco později přerušil hru...To nějak Strnyho namotivovalo,vybojoval míč,nahrál ho Radkovi a ten otevřel skóre!Ale málem bylo hned vyrovnáno-soupeř trefil tyč!Vytvářeli jsme si další šance a po rohu sice Pavel střílel nepřesně,ale u druhé tyče byl Luky a bylo to 2:0!V podstatě hned mohl dávat Honza na 3:0.Strnyho ho uvolnil po levé straně,ale jeho střela šla vedle...Pak jsme měli další šance na zvýšení náskoku,ale jejich brankář chytal také dobře.Jako třeba proti Pavlovi,kdy mu chytil střelu z vápna a ještě další 2 dorážky!No a přišel trest,nejdřív soupeř ještě trefil břevno,ale pak Honza „zamrzl“ a na Vencu šli 2.Sice to řešili krkolomně,ale z těžké pozice ze vzduchu přeci jen gól dali.

Na začátku 2.půle měli hned střelu těsně kolem tyče a pak přišel nešťastný okamžik-2x tečovaný míč Tvarohovi šel pod tělem a bylo srovnáno!Letošní třetí zmar z 2:0 na 2:3 doufám dělá tečku za těmito výsledky.Máme roh a celkem dobře rozehraný,už nevím kdo ve vápně těsně netečne míč,ale míč se dostane na roh vápna k Lukymu a ten střílí k tyči,ale jejich brankář fantasticky chytá a nedovolí jednomu z nás ani dorážku.To bohužel není vše,rychle vyhazuje a Venca v běžeckém souboji zkouší za běhu míč trefit,to se mu nedaří a tak jejich hráč jde na Tvaroha a dá mu jesle...My sice máme ještě další šance,za všechny asi velmi dobře rozehraný přímák Strnym na Honzu,ale ten „levasem“ mine..Šance na remízu žila do konce i díky Tvarohovi,že už zbylé šance soupeře pochytal.

Komentář od rozhodčích Týdeník PSMF:

Utkání hrané ve velkém tempu mělo vysokou úroveň jak po technické stránce, tak co do slušnosti. Domácí o své výhře rozhodli dvěma góly na začátku druhé půle a výbornou obranou.