10.05.2012 13:51

Derby!!!!!

Borcibalona FC A vs. Borussia Dortšpunt B (1:0) 1:2

před zápasem kamarádství srandičky společná foto viz.

Začalo utkání myslím si že první část utkání jsme hráli lépe a vyústilo z toho náš první a jedinný gól zápasu pro naše barvy který vstřelil náš nejlepší střelec Quattro 1:0 tak skončila i půle Borussii jsme v první časti moc nepouštěli aby nás ohrožovala. ale podívejte se sami co se dělo v 1. poločase.

Druhá půle : už se začalo přiostřovat na hřišti neznám bratra. Borussia se dostala k pímému kopu míč si postavil Myšan a srovnal stav zápasu na 1:1 Tento gól byla hrubka Lapače ale to uvidí sám v videu , Naše hra už nebyla vůbec tak jistá jako byla v první části. Šancí jsme měli dost , ale nic už nám tam nepadalo Horise tyčka to potřebné štěstíčko nám chybělo neodpískaná penalta kterou sudí vytáhl na přímák,ale na to se vymlouvat nedá. No a 4 minuty dokonce a přišel trest ze všech největší Koudy vstřelil pro Borussii 2 body a my toto vypjaté derby prohráváme 1:2. Nezbývá než pogratulovat Borussii  a hodit porážku za hlavu a vrhnout se na další zápasy.