29.05.2011 20:45

8.kolo: 29.5 20:45 Mikul3

Little Eden FCB vs. United Clans (0:1) 0:1

sestava: Lapač-8, Lahvy-8, Koko-7,Horis-8.5, Shrek-8, Honzík- 7.5, Fořťák- 7.5, Michal-6, Dvořka-7, Medvěd-5.5, Quattro- 6.5

Komentář k utkání: První věc tohohle utkání by měla být na hřišti neznám bratra, ale naše hodnost nebo spíš hloupost kdy se hraje o body  a soupeř byl oslaben o jednoho hráče do pole, ale Little Eden byl až moc fair play a čekal až jim dorazí hráč aby hráli 5+1 To se nám pánové asi trošku vymstilo. První půle nebyla uplně povedená kdy jsme nehráli úplně svůj klasický styl fotbalu a hráli jsme nakopávané balóny z kterých jsme moc nevyužili pár šancí jsme měli ale bohužel nic nekončí v síti. Pak velký skrat Medvěda vzadu na posledním kdy měl balón poslat kamkoliv třeba do lesa to se, ale nestalo a hráč Clanů toho využil a prostřelil Lapače. M2D: Týmu se moc omlovám za tuhle školáckou chybu, která nás stála body. Pak se soupeř stáhl do obránné ulity a bránil jak o život. A především zdržoval hru což fair play moc není, ale v Hanspaulce to tak dělá každý. Půle tedy skončila 0:1 pro United Clans.

Druhá část byla už naše hra, ale soupeř byl pozorný a bránil bránil a znovu bránil. Nám chybělo to potřebné štěstí, které jsme  neměli. Pak vůbec nechápu posouzení rozhodčího kdy v Hanspaulce a to podle pravidel nepřímý kop se zahrává jen v případě malé domů, ale po faulu je to vždy přímý kop ! Horis si postavil mičudu a napálil jí nártem přímo do viglu vístavní gól který nám ovšem nebyl uznám a přitom měl být gólem vyrovnávacím a platným! Bylo tam strašná sposta šancí jedna z těch největších měl Fořťák parádně zakončil, ale golman Clanů který byl snad na nějakých podpurných látkách to chytil ani neví jak. Bylo tam toho opravdu mraky jak dát gól ale žádná naše akce nekončí v bráně soupeře a tak přichází konec zápasu a prohra 0:1 Calni slaví Littel Eden prožívá smutek , ale i takový je fotbal. Nám nezbývá než bojovat bojovat bojovat dál  a ponaučit se z tohohle zápasu.