E-mail: borcibalona@email.cz

4 TD Ala Bundy

13.05.2011 20:15

6.kolo: 13.5  20:15 P1

Doufám Borci, že na pátek 13. se budou tvářit takhle po zápase hráči 4TD Ala Bundy.

4TD Ala Bundy vs. Little Eden FC (FC Borcibalona) (0:1)  3:2

sestava: Lapač-6, Lahvy-6, Quattro-6.5, Růža-6, Šrek-5.5, Dvořka- 5.5, Medvěd- 5.5, Michal-6, Koko-5.5

Report k zápasu: Někde byla  chyba!!!

Těžko říct jestli za to mohl pátek 13. či naše slabá vůle jít si pro vítěztví, začali jsme lépe kdy soupeř zahrozil jen párkrát, kde stál připravený Lapač. Bylo to takové oťukávání pak ale přišel Růži prunik až před golmana Bund a vedeme 1:0. Vytvořili jsme si spoustu příležitostí, ale gól jsme nedali v První půli se nám ještě ke všemu špatnému zranil Quattro a druhé dějství nenastoupil.

Začátek druhé půle byl hodně hořký kdy soupeř hned z rozehrávky vyrovnává stav zápasu na 1:1. Krize přišla ve druhé části zápasu byli jsem celý poločas jak pod dekou, vůbec si nedokážu vysvětlit jak je to možné. Soupeř nám ukázal jak se dře pro vítěztví. Byl rychlejší týmovější a my nebyli schopni se z toho dostat. Tak přichází trest v podobě další branky do naší sítě a rázem prohráváme 2:1. Pak se snažíme vymyslet něco z rohu singnál vyšel a Lahvy trefuje břevno nebo tyč už nevím. Chvíli na to asi 4. minuty před koncem zvyšuje náskok opět soupeř na 3:1 a to už nevypadá dobře. V poslední minutě koriguje skóre  krásnou střelou  Michal a kosmeticky upravil výsledek na konečných 3:2 pro TD Ala Bundy. Myslím jsi že máme lepší tým než oni, ale musí to ukázat na hřišti což nám moc nevyšlo Borci. Je to ohromná škoda darovat takhle body. Tak snad se poučíme z tohohle utkání a příští zápas předvedeme lepší bojovnější a především týmovější hru.